Nabízené slůžby

Důvody, proč si vybrat právě nás

  • Nabízíme projekční a stavební služby, které spoří Váš čas a peníze.
  • Za výstavby platíte formou zálohy, které se vážou k již vyhotoveným službám.
  • Zajístíme ………

Projekty rodinných domů

Pokud si u nás vyberete na realizaci stavby a nemáte projekt, pouze hrubou představu Vašeho domu, rádi pro Vás zajistíme zpracování kompletní projektové dokumentace……..


Rekonstrukce bytu

Nabízíme také kompletní rekonstrukce bytových jednotek včetně bytového jádra. Součástí rekonstrukce je obměna materiálu v bytě a úprava sociálního zařízení, předsíně, kuchyně a  dalších pokojů……..


Rekonstrukce domu

Pokud potřebujete zrekonstruovat, zmodernizovat nebo lépe přizpůsobit Váš dům, nabízíme Vám kompletní rekonstrukční a modernizační práce……


Tradiční rodinné domy

Tradiční rodinné domy jsou jedním z nejčastějších typů staveb u nás. Nabízíme stavbu jednoduchých či vícegeneračních domů, dvojdomky, řádové domy, apod………


Pasivní domy

Pasivní domy jsou variantou nízkoenergetických domů, které se vyznačují velkou úsporou energie. Investice do pasivních domů se mohou zdát vysoké, ale díky způsobu vytápění ušetříte až 90% nákladů na vytápění, takže se Vám Vaše investice vrátí…….


Nízkoenergetické domy

Nízkoenergetické domy jsou zajímavé svým způsobem vytápění, které zajišťuje vzduchotechnika založená na principu cirkulace vzduchu tzn., že čerstvý vzduch zahřátý na určitou teplotu je v pravidelných intervalech vháněn do místnosti a naopak starý, vydýchaný vzduch je vypouštěn ven z domu…….


Levné domy od 1 300 000 Kč

Naše firma také nabízí výstavbu tzv. levných domů, které se pohybují od 1 300 000 do 2 000 000 korun. Levné domy jsou výjimečné tím, že dovolují výstavbu domu pro ty, kteří nemají dostatečné finanční prostředky a nechtějí se příliš vázat k úvěrům…….


Často kladené otázky

Jaká je doba výstavby domu?

Mohu si jako zákazník objednat některou z prací od vlastního dodavatele?

Jak probíhá financování výstavby?……..